Rezerwacja Online

KOMPLEKS REKREACYJNO-BIZNESOWY

Hotel La Mar

Tutaj wypoczynek spotyka się z biznesem

Jeżeli pragniesz odpocząć, zapewnić sobie bezapelacyjny komfort i wygodę oraz bezproblemową łączność z centrum Kielc – doskonałym rozwiązaniem okaże się nasz hotel. Kielce zachwycają swoim potencjałem – również i tych, którzy przebywają w naszym mieście w celach biznesowych. Dlatego tak ważna jest korzystna lokalizacja bazy noclegowej.
Nasz hotel w Kielcach położony jest bardzo blisko centrum, w niedużej odległości od targów oraz dworca PKP. Zadbaliśmy również o odpowiednie wyposażenie każdego pokoju – jesteśmy całkowicie przekonani, że wysoki standard wyposażenia i aranżacji spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości. Pokoje, które oddajemy do Państwa dyspozycji, pozwolą wypocząć, odprężyć się, jak również stworzą odpowiednie warunki do pracy – np. przygotowania się do spotkania biznesowego. Przez całą dobę do dyspozycji wszystkich Gości pozostaje nasz wykwalifikowany personel. Zachęcamy także do skorzystania z propozycji naszego Centrum Rekreacji oraz wszechstronnego menu przygotowanego przez naszą Restaurację.

WIĘCEJ

Hotel blisko targów i centrum Kielc

Z naszego hotelu szybko dotrzesz do najważniejszych punktów na mapie Kielc!

W-WA

CK

Przy trasie wylotowej Kielce-Warszawa

3 KM

od ścisłego centrum miasta

To zaledwie 5 minut jazdy autem

6,8 KM

od kieleckich targów

Idealne rozwiązanie dla firm

5 KM

od dworca PKP

Szybki dojazd i wygoda

Zobacz atrakcje w okolicy hotelu

KONFERENCJE | SZKOLENIA | EVENTY

Aż 6 nowoczesnych sal konferencyjnych – od 15 do 160 osób, sprzęt audio-wizualny w cenie, komfortowe miejsca noclegowe, bezpłatny parking, perfekcyjna organizacja i doskonała obsługa. Właśnie taką ofertę dedykujemy firmom, które chcą zorganizować konferencję, szkolenie lub spotkanie biznesowe w Hotelu zlokalizowanym blisko kieleckich targów i ścisłego centrum miasta.

Uroczystości rodzinne

Zorganizujemy dla Ciebie i Twoich najbliższych bajkowe przyjęcie weselne, jubileusz, przyjęcie komunijne, uroczystość z okazji chrztu, niezapomniane urodziny oraz każdą imprezę rodzinną. Nadajemy wyjątkowym chwilom elegancką oprawę, zapewniamy doskonałą kuchnię oraz profesjonalną obsługę – a wszystko to w bardzo atrakcyjny cenach.

Centrum rekreacji

Po długim dniu spędzonym na targach lub konferencji – jako idealny scenariusz na popołudnie – proponujemy Ci aktywny wypoczynek w strefie Cardio, kąpiel w basenie, partię kręgli, odprężający masaż lub relaks w saunie. Wszystko to zapewni Ci nasz hotel w Kielcach.

WIĘCEJ

Sprawdź szczegóły naszej oferty i skontaktuj się z nami już dziś.

Rezerwacje indywidualne

+48 41 33 02 100

Rez. grupowe, konferencje, bankiety, targi

+48 41 33 02 200