Rezerwacja Online

pokoje

Komfortowy nocleg w Kielcach

Hotel Z BASENEM W KIELCACH

KOMFORT NA DOBRANOC – ZABAWA NA DZIEŃ DOBRY!

Najwyższa pora odpocząć i z nową energią przywitać kolejny dzień. Oferujemy wszystko, czego Ci trzeba, aby zregenerować siły oraz aktywnie wypocząć. Pamiętamy także o Najmłodszych!

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY:

WYGODNE POKOJE

W naszym Hotelu czekają na Ciebie przestronne, jasne i bardzo wygodne pokoje z dostępem do szybkiego Internetu Wi-Fi oraz wyposażone we wszystko co potrzebne, aby się odprężyć, przyjemnie zrelaksować i porządnie wyspać.

Jakie pokoje proponujemy?

Przytulne pokoje 1-osobowe

Pokoje 2-osobowe
(łóżka pojedyncze)

Pokoje 2-osobowe
(łóżka małżeńskie)

Apartamenty

Aktywny wypoczynek

Od poniedziałku do piątku od godziny 15:00, a w weekendy już od 13:00 zapraszamy Cię do naszego nowoczesnego centrum rekreacji, gdzie możesz zrelaksować się w saunie suchej lub infrared, rozegrać partię kręgli lub zadbać o kondycję korzystając z sali Cardio i basenu.

Basen i nauka pływanie dla dzieci

Maluchom proponujemy bezpieczną zabawę w basenie oraz możliwość nauki pływania z profesjonalnym instruktorem. Chłopcy i dziewczynki podczas zajęć w miłej atmosferze szybko zdobywają praktyczne umiejętności oraz przekonują się, że woda, sport i aktywny wypoczynek to rewelacyjna alternatywa dla telewizji i Internetu.

Wszędzie blisko

Nasz Hotel zlokalizowany jest bardzo blisko ścisłego centrum miasta, dworca PKP oraz galerii handlowej, dzięki czemu wszędzie dotrzesz bardzo szybko!

Sprawdź szczegóły naszej oferty i skontaktuj się z nami już dziś.

Rezerwacje indywidualne

+48 41 33 02 100

Rez. grupowe, konferencje, bankiety, targi

+48 41 33 02 200